פנו אלי
מאמרים נוספים
Please reload

המלצות נוספות
Please reload

איריס, מרצה מיוחדת במינה, העבירה את הקורס בצורה יוצאת מן הכלל, מעניינת, מיוחדת ומגרה

 

לכבוד

רנן הרטמן – מנכ"ל

הקריה האקדמית קרית אונו

 

 

הנדון: קורס פרזנטציה עסקית בהנחיית הגב איריס מושקוביץ

 

 

שלום רנן, במסגרת סמסטר קיץ תשס"ה, קיבלתי את הזכות להשתתף בקורס פרזנטציה עסקית בהנחיתה של הגב איריס מושקוביץ.

 

לפני שאפרט, אציג את עצמי במספר מילים.

הנני סטודנט בפקולטה למנה"ס, תואר ראשון, וכרגע מסיים את ה שנה השנייה. אני בן 44 ונכון להיום מנהל מרכז מכירה ושרות בחברת סלולר מובילה. את ההחלטה להתחיל ללמוד בגילי לקחתי על מנת להרחיב את אופקיי, למרות שהגעתי לבצע תפקידי ניהול גם ללא התואר, ומטרתי מעבר לתואר עצמו היא השכלה אשר תוכל לשפר את ביצועי כמנהל.

 

איריס, מרצה מיוחדת במינה, העבירה את הקורס בצורה יוצאת מן הכלל, מעניינת, מיוחדת ומגרה. במהלך הקורס ונתנה לי ולשאר הסטודנטים כלים מצוינים להכנה והצגת פרזנטציה בפני קהל. איריס הייתה נכונה וזמינה לכל עזרה, עצה או הדרכה בכל זמן, גם מעבר לשעות הפעילות והראתה מעורבות מלאה בכל הקשור לקורס ולהצלחת הסטודנטים. במהלך הקורס התבקשנו לבצע משימה: איריס הנחתה אותנו בצורה מובנית כיצד לבצע אותה באופן עצמאי, דבר אשר הוביל את אלו אשר עקבו אחריה ואחרי דרכה להציג את עבודתם באופן אשר גרף תשואות מן הנוכחים.

 

באופן אישי, אין לי ספק לאחר סיום שנתיים מלאות מתוך שלוש, שהקורס אותו העבירה הגב' מושקוביץ, תרם לי בצורה פרקטית יותר מכל שאר קורסים אותם למדתי והעלה את רמתי האישית בצורה משמעותית והכין אותי ל"חיים האמיתיים כמנהל".

 

כחודש לאחר סיום הקורס, זומנתי לראיון עבודה בחברה בינלאומית. במסגרת המבחנים, הראיונות והמבדקים אותם עברתי, התבקשתי להציג מצגת, אשר היוותה נדבך חשוב בהחלטת המנהלים המגייסים במי מבין המועמדים לבחור.

לשמחתי הרבה, היו בידי כל הכלים לביצוע המשימה הנדרשת. עבדתי עפ"י הדרך בה הונחיתי ע"י הגב מושקוביץ ומיד בסיום הצגת המצגת התבשרתי שביצעתי את המשימה בצורה מרשימה ושהתקבלתי לתפקיד, ללא היסוס.

 

אין ספק, שאם בוחנים תרומה של קורס מסוים, מבחן התוצאה הינו מבחן חשוב אם לא החשוב ביותר. במקרה זה, ברור לי מעבר לכל ספק, שהקורס אותו עברתי, תרם לי תרומה משמעותית להצלחתי ושיפר את ביצועי בצורה אשר אינה משתמעת לשתי פנים.

 

ברצוני להודות לך על הימצאותה של הגב איריס מושקוביץ בסגל המרצים למנהל עסקים, ואין לי כל ספק שתרומתה להשכלת הסטודנטים ולהכשרתם הפרקטית כמנהלים הינה חשובה ויש לשמרה.
בכבוד רב,

 

משה

מנהל מרכז מכירה ושרות בחברת סלולר מובילה, סטודנט למנה"ס BA

קורס פרזנטציה עסקית בלימודי מנהל עסקים תואר ראשון

הקריה האקדמית קרית אונו

אוקטובר 2005

Share on Facebook
Please reload